Herkes bi' şeyler yapabilir! Fakat yalnızca profesyonellerin hazırladığı çalışmalar size güvenilirlik ve kurumsallık kazandırır.

 • DİJİTAL MEDYA

  PLANLAMA

  DİJİTAL MEDYA PLANLAMA

  “Şimdi de yanlışlıkla protokolde oturan oyuncularımızı sahneye davet ediyoruz!..”

  Arzuladığınız yerde değil, olmanız gereken yerde olun.

 • SOSYAL MEDYA

  YÖNETİMİ

  SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

  Ancak rüzgarın hızını ve yerçekimi etkisini hesaplayabilenler hedefi on ikiden vurabilir. Sosyal medyada hedef kitleye ulaşabilmek düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Profesyonellerden yardım alın.

 • MOBİL

  UYGULAMA

  MOBİL UYGULAMA

  Hatırlanmak ve sürekli etkileşim halinde olmak için kurumsal internet sayfanız yeterli olmaz. Hedef kitlenize dilediğiniz an ulaşabilmek ve onlara varlığınızı hatırlatmak için mobil uygulama kullanın.

 • WEB ARAYÜZ

  TASARIMI

  WEB ARAYÜZ TASARIMI

  Herkes internet sayfası hazırlayabilir! Fakat yalnızca profesyonellerin hazırladığı bir internet sayfası size güvenilirlik ve kurumsallık kazandırabilir.

 • WEB SAYFASI

  YAZILIMI

  WEB SAYFASI YAZILIMI

  “Bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır.”

  Ne var ki yazılım en ufak bir imla hatasını kabul etmez!

 • GRAFİK TASARIM

  VE BASKI

  GRAFİK TASARIM VE BASKI

  Mürekkep aşkına!

  Logo, kurumsal kimlik, masaüstü yayıncılık, katalog, broşür, poster, billboard... Kısacası, mürekkebe dokunan ne varsa!

 • ÜÇ BOYUTLU

  MODELLEME

  ÜÇ BOYUTLU MODELLEME

  Henüz fikir ya da üretim aşamasında olan ürününüzü görmenin, göstermenin en akılcı çözümü... Üstelik gerçeklik kazandıran detaylarla, inanılmaz bir sonuç!

 • REKLAM &

  TANITIM FİLMİ

  REKLAM & TANITIM FİLMİ

  Bağırarak özür dilemek ya da kahkaha atarak ağlamak...

  Doğru tercüman, sizi yanlış ifadelerden kurtarır. Çünkü ne söylediğiniz kadar, nasıl söylediğiniz de önemli.

Düşün

Her proje, bir fikirle başlar. İşe başlamadan önce tüm süreci eni-konu düşünür, olası riskleri ve zararları önceden öngörerek, toplamda fayda sağlayacak bir çalışma planı oluştururuz. Çünkü deneme yanılma yöntemi, sadece öğrenmede etkilidir.

Araştır

Tecrübe etme fırsatımızın olmadığı alanları, araştırarak tanırız. Tıpkı bir aktörün, role girmeden önce yaptığı gözlem ve araştırma gibi, hizmet vereceğimiz kurumu veya tanıtacağımız ürünü yakından tanırız. Çünkü ancak rolünü iyi oynayanlar alkışlanır.

Uygula

İyi bir fikir, kapsamlı bir araştırma ve kurum/ürün sahibince yapılan detaylı bir bilgilendirmeyle başladığımız işi; özenli, hatasız, amacına uygun bir uygulamayla taçlandırırız. Sadece sözünü verdiğimiz işi teslim etmeyi değil, fayda sağlamayı hedefleriz.

Neden KanAjans?

Yaptığımız her iş, müşterimizden önce bize aittir. İşini iyi yapan her kurum gibi, doğru işler yapıp, doğru işlerle anılmak isteriz. Müşterilerimizden gelen taleplerin doğruluğunu tartar, onları yanlış tanıtacak bir hataya izin vermeyiz. Anlık değil, sürekli müşteri memnuniyetini hedefleriz.

Üretim esnasında ve üretim sonrası ortaya çıkan çalışmada anlaşılırlığı ön planda tutarız. Üretim sürecinin hemen her safhasını, teknik terimlerden arındırılmış duru bir anlatımla müşretirimizle paylaşırız. İş bitiminde hedef kitleye sunacağımız çalışma da yine 'anlaşılırlık' ilkesine uygundur.

Taleplerinize karşılık vermekten çok, ihtiyaçlarınızı tespit edip, o doğrultuda hizmet vermeyi yeğleriz. Kendi kazanacağımız parayı değil, yapılan iş neticesinde kurumunuzun kazanacağı faydayı ön planda tutarız. Verdiğimiz hizmetten fayda gören müşterilerimizin bize duyduğu güven bizce hayli mutluluk verici...

Yirmi yıldır bizimle çalışmaktan keyif alan o kadar çok dostumuz var ki!


DEVAMINI OKU BİZE ULAŞIN

Bize Ulaşın

Yenişehir Mah. Osmanlı Bul. Sümbül Sok. No: 10, Star Port Residence Kat: 6, No: 167-168, Kurtköy, Pendik, İstanbul
Tel: 0216 266 85 26 | Tel: 0 533 722 16 99 | E-Posta: bilgi@kanajans.com

Marmaris Ofis: Sarıana Mah. 20. Sokak No: 14/A , Marmaris
E-Posta: bilgi@kanajans.com
Tel: 0541 412 44 22